Haberler
Kosova Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Suzan NOVOBERDALİU ve Kırklareli Belediye Başkanımız Mehmet Siyam KESİMOĞLU'nun Atatürk Evi Ziyareti

Kosova Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Suzan NOVOBERDALİU ve Kırklareli Belediye Başkanımız Mehmet Siyam KESİMOĞLU, Atatürk Evi'mizi ziyaret ettiler.Bu güzel ziyaret için kendilerine teşekkür ediyoruz.

10.11.2020
Bulgaristan Edirne Başkonsolosu Borislav Dimitrov, Atatürk Evi'mizi ziyaret etti.

Bulgaristan Edirne Başkonsolosu Borislav Dimitrov, Atatürk Evi'mizi ziyaret etti. Bu güzel ziyaret için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

26.10.2020
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını Samsun'a taşıyan Bandırma Vapuru'nun maketi Atatürk Evi'nde sergilenmesi adına Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam KESİMOĞLU'na takdim edildi.

İhsan Şengül 5 aylık bir süre içerisinde tamamladığı, Milli Mücadele’nin simgelerinden biri olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını Samsun'a taşıyan Bandırma Vapuru'nun bir maketini Atatürk Evi’nde sergilenmesi adına Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na takdim etti.

08.10.2020
Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Genel Sekreteri Büyükelçi Düsen Kaseinov Ziyareti

Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Genel Sekreteri Büyükelçi Düsen Kaseinov, Kırklareli Belediye Başkan Vekili Arda Kolcular ile birlikte Atatürk Evi'mizi ziyaret etti.Bu anlamlı ziyaret için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

08.10.2020
Kırklareli Atatürk Evi Yeniden Açıldı.

KIRKLARELİ'de Covid-19 nedeniyle alınan tedbirler kapsamında geçici süreliğine kapatılan Atatürk Evi ve Ali Rıza Efendi Kültür Evi yeniden ziyarete açıldı.

08.10.2020